1629
0
Робота Первомайської міської ради та її виконавчого комітету. Робота Первомайської міської ради та її виконавчого комітету.
Вчора, 14 жовтня п.р., відбулось чергове засідання виконкому Первомайської міської ради. На порядок денний міськвиконкому було внесено 43 питання.

Серед основних:
- Про готовність житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2008-2009рр.;
- Про початок опалювального сезону в лікарняних, шкільних, дитячих, дошкільних закладах, в житловому фонді та об' єктах соціальної сфери;
- Про приведення тарифів на послуги по централізованому опаленню для населення, які надаються КП «ПТКЕ», до рівня економічно обґрунтованих витрат;
- Про затвердження плану роботи виконкому Первомайської міської ради на 1У квартал 2008р.;
- Про проведення диспансеризації юнаків 1992-1998 рр. у 2008 році та ін.
Крім того, міськвиконком дав дозволи на проведення проектно-вишукувальних робіт на реконструкцію житлових будинків та квартир під різні об' єкти, на будівництво індивідуальних житлових будинків, а також розглянув інші питання.

З питання першого порядку денного «Про готовність житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2008-2009рр.» доповідав начальник УЖКГ та КБ Сєнной В.Г. Заслухавши інформацію з цього питання виконком Первомайської міської ради відзначив, що комунальними підприємствами та виконавчими органами місцевого самоврядування, в основному, виконані заходи щодо підготовки об'єктів житлово-комунального господарства і соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2008 - 2009 рр. які були передбачені та затверджені рішенням виконкому № 248 від 13.05.08 р. "Про підготовку житлово-комунального господарства та соціальної сфери до опалювального сезону 2008-2009 рр.".

Однак стан справ є складним, що обумовлено обмеженим виділенням цільових субвенцій з держбюджету місцевим бюджетам на реалізацію передбачених загальнодержавних програм реформування і розвитку ЖКГ та дефіцитом коштів в місцевому бюджеті на реалізацію повноважень органів місцевого самоврядування, спрямованих на виконання заходів з реконструкції та капітального ремонту із зміною обладнання котелень, теплових мереж, житлового фонду.

За підсумками підготовки до опалювального сезону 2008-2009 рр. станом на 07.10.08 р. у м.Первомайську виконано наступні види робіт:
Котельні:
З наявних на балансі 20 котелень до опалювального сезону готові 18 котелень, що складає 90%, з них 10 котелень КП «Первомайськтеплокомуненерго», 6 котелень управління освіти, 1 котельня ЦМЛ, 1 котельня Нижнєнського психоневрологічного інтернату.
Виконано ремонт 26 котлів, з них 3 замінено на нові, ремонт 43 насосів, ремонт 1325 од. запірної арматури.
Теплові мережі:
З наявних на балансі 39,0 км теплових мереж на сьогоднішній день виконано ремонт 0,6 км.
Житлові будинки:
На балансі м. Первомайська і прилеглих міст і селищ (м. Гірське, м. Золоте, смт. Тошківка) знаходиться 1596 житлових будинків, у тому числі з центральним опаленням 189. Фактично за станом на 07.10.2008 р. житловий фонд підготовлено до експлуатації в осіннє - зимовий період, у тому числі житлові будинки з центральним опаленням.

За рахунок коштів житлово-експлуатаційних підприємств виконано ремонт 1248 п. м трубопроводів систем центрального опалювання, проведена ревізія та ремонт запірної арматури 860 од., відремонтовано 1102 п. м трубопроводів внутришньобудинкових систем водопостачання, 536 п. м трубопроводів систем водовідведення, відремонтовано 4,1 тис. кв. м покрівлі, виконано герметизацію стиків стінових панелей - 2254 п. м.

З метою своєчасної і якісної підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціального призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2008 - 2009 рр. та керуючись ст. 27, ЗО Закону України "Про місцеве самоврядування Україні", виконком Первомайської міської ради

ВИРІШИВ:

1.Інформацію начальника управління ЖКГ і КБ Сєнного В. Г. про хід виконання заходів щодо підготовки об'єктів ЖКГ та соціальної сфери до роботи в осінньо - зимовий період 2008-2009 рр. прийняти до відома;
2. Визнати незадовільною роботу комунальних підприємств з населенням по питанням погашення заборгованості за комунальні послуги;
3. Управлінню ЖКГ та КБ, керівникам комунальних підприємств:
- Звернути увагу на персональну відповідальність за якісну і своєчасну підготовку комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період;
- Забезпечити своєчасний початок нового опалювального сезону;
- Створити запас матеріально-технічних засобів для забезпечення аварійно-відновлювальних робіт згідно з вимогами постанови КМУ від 29.03.2001р. №308;
- Створити аварійні бригади для роботи в цілодобовому режимі в опалювальний період та ін.
Виконком також прийняв рішення вжити інших невідкладних заходів, щоб забезпечити своєчасний початок нового опалювального сезону і дотримання режимів постачання газу в межах виділених лімітів на опалювальний період 2008-2009 рр.

До Єдиного дня інформування населення

16 жовтня відбудеться Єдиний день інформування населення на тему «Розвиток фізичної культури та спорту у Луганській області».

Група доповідачів у складі керівництва міськвиконкому, начальників відділів та служб виконкому та його самостійних структурних підрозділів готується виступити в цей день з вищевказаною інформацією перед трудовими колективами підприємств всіх форм власності, закладів, установ та мешканцями міста за місцем проживання.

До 90-ї річниці ВЛКСМ

Враховуючи велике історичне значення утворення ВЛКСМ, його значну роль у господарчому, культурному, державному будівництві, вагомий внесок комсомолу у соціально-економічний розвиток радянської країни, патріотичне та інтернаціональне виховання молоді в дусі вірності та відданності ідеям партії і комсомолу, виконуючи рішення Первомайської міської ради від 21.05.2008р. № 27/25, міську програму патріотичного виховання молоді та з нагоди 90-річчя від дня створення ВЛКСМ прийнято розпорядження міського голови № 228 від 14.10.2008р., яким затверджено склад робочої групи та робочий план з підготовки та проведення заходів з нагоди цієї події.

Відділу внутрішньої політики та інформації доручено забезпечити широке висвітлення в ЗМІ історії комсомолу, хід підготовки та проведення святкових заходів.
Обсудить