1004
0
З нагоди Дня Соборності та Свободи України, який відзначається 22 січня в м.Первомайську було проведено комплекс культурно-мистецьких та просвітницьких заходів. В закладах культури та освіти проведено серію книжкових виставок, тематичних уроків, бесід, бібліографічних оглядів, засідань “Круглих столів”, науково-практичних конференцій, лекцій, спрямованих на виховання у молоді почуття патріотизму, поваги до минулого українського народ, демократичних цінностей та свобод. З нагоди Дня Соборності та Свободи України, який відзначається 22 січня в м.Первомайську було проведено комплекс культурно-мистецьких та просвітницьких заходів. В закладах культури та освіти проведено серію книжкових виставок, тематичних уроків, бесід, бібліографічних оглядів, засідань “Круглих столів”, науково-практичних конференцій, лекцій, спрямованих на виховання у молоді почуття патріотизму, поваги до минулого українського народ, демократичних цінностей та свобод.
В музеї історії міста створено експозицію, присвячену історії та діяльності УНР та ЗУНР, їх ролі в процесі здобуття незалежності України. В експозиції було використано копії архівних документів.
22 січня на адмінбудівлях виконкомів міських та селищних рад, державних органів, підприємств, установ та організацій було встановлено Державні прапори України.
Цього ж дня міський голова Б.В.Бабій у складі делегації Луганської області взяв участь в урочистостях, присвячених Дню Соборності та Свободи України в м.Києві.
Обсудить