1204
0
Вчора, 8 жовтня п.р., міський голова Мозальов В.П. зустрівся з членами президії міської ради жінок та з її керівником, депутатом Первомайської міської ради Фомічовою М.І. ІНФОРМАЦІЯ  про  стан  справ  у  Первомайську  на  9 жовтня  2008  рокуРобота Первомайської міської ради та її виконавчого комітету.
Вчора, 8 жовтня п.р., міський голова Мозальов В.П. зустрівся з членами президії міської ради жінок та з її керівником, депутатом Первомайської міської ради Фомічовою М.І.

Перед початком зустрічі міський голова Мозальов В.П. охарактеризував стан справ у місті, роботу господарчо-промислового комплексу та стан надходжень до міського бюджету фінансових коштів, а потім зупинився на найважливіших проблемах міста, зокрема, на підготовці до наступного опалювального сезону. Міський голова з тривогою проінформував присутніх, що через низький рівень проплат за спожиті енергоносії та існуючу заборгованість місто може не отримати довгоочікуване теплом. Голова висловився дуже рішуче: треба викоріняти іждивенчеські настрої деяких громадян, які користуються житлово-комунальними послугами безкоштовно та вживати до злісних неплатників рішучих заходів. Тому міський голова Мозальов В.П. звернувся до членів найактивнішої з жіночих громадських організацій міста - з проханням підключитися до вирішення цієї важливої міської проблеми та терміново провести роз'яснювальну роботу серед широких верств населення щодо підвищення рівня проплат за енергоносії, щоб до 15 жовтня п.р. погасити всі борги за газ та своєчасно розпочати опалювальний сезон.

Всі присутні з готовністю відгукнулися на прохання мера та терміново приступили до роз'яснювальної роботи

До 75-роковин Голодомору

З метою відзначення 75-х роковин - масових політичних репресій 1937-1938 років, в загальноосвітніх навчальних закладах міста організовано проведення наступних заходів:
1.Години спілкування, бесіди на тему:
«Характер конституційних прав і свобод людини у Конституції УРСР 1937 року»,
«Репресії 1937-1938 років в армії», «Соціально-психологічні наслідки терору 30-х років», «Ідеологія на службі терору» «Система масових організацій. Уніфікація суспільного життя».
2.Пошукова робота «Які наслідки репресії 1937-1938 років мала Ваша родина».
3.Випуск стіннівок:
«Розстріляне відродження», «Згадки з болем у серці», «Події і факти нашої історії»
4.Бібліотечні уроки
- для учнів 7-х класів «Пам'яті жертв присвячуємо»;
- для учнів 8-9 класів «Жахливі 30-ті»;
- для учнів 10-11 класів «Не треба забувати»
5.Літературний вечір-реквієм «Поети сучасності про трагічні події 1937-
1938 рр.»

Робота управління праці та соціального захисту населення
Фахівцями Управління пращ і соціального захисту населення на особистому прийомі прийнято громадян, зокрема фахівцями;
-відділу прийому громадян - 188;
-відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії населення- 94,
-відділу контролю за правильністю призначення перерахунку і виплат пенсії - 17.
Спеціалістами відділу обробки заяв та прийняття рішень призначені 62 нові справи. Проведено перерахунків раніше призначених: допомоги - 10, субсидій по фактичному споживанню послуг - 164. Видана 2 санаторно-курортних путівок.
Проведено перевірку з питань дотримання законодавства про охорону праці та з питань атестації робочих місць за умовами праці у Первомайській міській багатопрофільній лікарні.
Підготовлена інформація на виконання протокольних доручень голови обласної державної адміністрації щодо визначення стану доступності маломобільних груп населення до об'єктів виконавчої влади, житлового та громадського призначення.

Також видано:

-8 пільгових посвідчень;
-6 пільгових талонів ветеранам війни на проїзд по залізничній дорозі;
- 6 направлень до протезного заводу,
Перевірені списки; пільговиків, які користуються житлово-комунальними послугами - 7,3 тис. чол, та приміському проїзду - 266 чол.
Звернулися - 2 гром, для отримання твердого палива. Прийнято 1 заяву на капітальний ремонт житла; відремонтовано 6 квартир інвалідам війни на загальну суму 70421 грн.
Прийнято 2 заяви на поховання УБД на суму 1280 грн.
Звернулося з інших питань 69 чол.

Заступник міського голови Ю.Г.Ловягін
Обсудить