1295
0
6 жовтня п.р. міський голова Мозальов В.П. провів розширену апаратну нараду за участю міських та селищних голів, депутатів Первомайської міської ради, голів органів самоорганізації населення, робітників апарату виконкому та його самостійних структурних підрозділів, керівників державних, правоохоронних та силових органів, комунальних підприємств та служб, представників ЗМІ. На нараді обговорювались питання щодо забезпечення нормальної життєдіяльності міста, зокрема, виконання Програми соціально-економічного розвитку міста та плану надходжень фінансових коштів до міського бюджету за 9 місяців п.р., цінова ситуація на споживчому ринку продовольчих товарів та ін. Робота    Первомайської  міської ради  та  її виконавчого комітету6 жовтня п.р. міський голова Мозальов В.П. провів розширену апаратну нараду за участю міських та селищних голів, депутатів Первомайської міської ради, голів органів самоорганізації населення, робітників апарату виконкому та його самостійних структурних підрозділів, керівників державних, правоохоронних та силових органів, комунальних підприємств та служб, представників ЗМІ. На нараді обговорювались питання щодо забезпечення нормальної життєдіяльності міста, зокрема, виконання Програми соціально-економічного розвитку міста та плану надходжень фінансових коштів до міського бюджету за 9 місяців п.р., цінова ситуація на споживчому ринку продовольчих товарів та ін.

В своєму вступному слові та в коментарях до інформацій першого заступника міського голови Голуба О.І., начальників відділів та служб виконкому лунала велика занепокоєність міського голови Мозальова В.П. щодо стану проплат підприємствами та населенням міста за спожиті енергоносії. Василь Петрович підкреслив, що на всіх рівнях керівництво ДК «Газ України» та Луганської облдержадміністрації дотримуються принципової позиції: «Там, де існує заборгованість за енергоносії, тепла не буде!»

Зараз заборгованість населення за спожите тепло, яка склалась протягом 2000-2008рр., складає 4,6 млн.грн., в т.ч. заборгованість за минулий опалювальний сезон – 1 млн.100 тис.грн.
Борг підприємств ДП «Первомайськвугілля» складає 420,0 тис.грн. з піньою, без пені 350,0 тис.грн.

Враховуючи складність ситуації з оплатою за енергоносії, міський голова звернувся, насамперед, до депутатів Первомайської міської ради та голів ОСН негайно розпочати роз'яснювальну роботу серед всіх верств населення щодо підвищення рівня проплат за спожиті енергоносії з тим, щоб своєчасно розпочати опалювальний сезон. Для цього необхідно в тижневий термін погасити існуючий борг, щоб надати тепло, в першу чергу, в лікарні, школи, дитячі заклади, а також в багатоповергові будинки.

Заступник міського голови Ю.Г.Ловягін
Обсудить