597
0

4 квітня в малій залі Первомайського виконкому відбулося засідання Громадської ради, яке провів голова Громадської ради Микола Моргунов. 

В засіданні взяли участь заступники міського голови Микола Токарєв, Олег Кеворкянц та Олександр Шаталов, представники структурних підрозділів Первомайської міської ради, а також підприємства- перевізника АТП “Єталон” та члени ініціативної групи Олександр Трухін і Олег Шолтиш.

На порядок денний були внесені питання: “Про правила благоустрою м.Первомайська” і “Про тарифи на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Первомайська”, які надаються ПП АТП"Еталон".

Після обговорення питання першого порядку денного було вирішено внести доповнення стосовно термінів перегляду існуючих правил благоустрою Первомайська.

Багато часу зайняло обговорення питання другого порядку денного, бо члени громадської ради розуміли, що необгрунтоване підвищення тарифів негативно відіб`ьється на соціально-незахищених верствах населення і приведе до соціальної напруги. Після інформації начальника управління економіки Олени Трушкової, заступника начальника відділу з організації дорожнього руху і транспорту Михайла Карасьова і головного бухгалтера підприємства перевізника Світлани Бережної, а також кометарів Миколи Токарєва, юристів міськвиконкому було вирішено створити робочу групу, для вивчення ситуації з перевезенням пасажирів та стану справ на підприємстві, а також проведення моніторингу пасажироперевезень на міських автобусних маршрутах загального користування, якій доручено в термін до 11.04.2014 доповісти про результати проведеної роботи на наступному засіданні Громадської ради з метою прийняття рішеня про доцільність підвищення тарифів. (існуючий тариф на 1.04.2014 — 1,5 грн. Пропонується підприємством-перевізником 2,87, пропонується міськвиконкомом, як економічно обгрунтований 2,5 грн.) 

 

Источник: "Виконавчий комітет Первомайської міської ради"

Обсудить