947
0
ІНФОРМАЦІЯ
про стан справ у місті Первомайську на 7 травня 2009 року

Відділ економіки
На виконання розпорядження голови облдержадміністрації № 1550 від 13.11.2008р. та розпорядження голови Первомайської міської ради № 274 від 22.12.2008р. відділом економіки було проведено аналіз стану виконання антикризових заходів у м.Первомайську.
З метою мінімізації наслідків світової фінансової кризи на економіку м.Первомайська бюджетними організаціями та установами міста визначені відповідальні за дотримання режиму економії електроенергії, керівникам установ наказано забезпечити встановлення енергозберігаючих світильників та здійснювати щомісячний контроль по реалізації енергозберігаючих заходів.

З метою виконання Плану антикризових заходів, щодо мінімізації наслідків світової фінансової кризи на економіку Луганської області, відділ у справах сім’ї та молоді Первомайського міськвиконкому видав наказ та визначив відповідальних за економне використання енергетичних ресурсів, скорочення не першочергових бюджетних витрат.

Припинено придбання необоротних активів для зміцнення матеріально-технічної бази. Також припинено проведення капітального ремонту будинків установ культури. Відділом культури виконкому Первомайської міської ради передбачено скорочення споживання енергоносії у натуральних показниках на 2009 рік у порівнянні з 2008 роком на 20,0%.

Також планується заощадити бюджетних коштів у 2009 році для проведення святкових заходів на виконання „Програми розвитку самодіяльної народної творчості та естетичної культури на 2009 рік” на суму 1000,00 грн.

Управлінням освіти виконкому Первомайської міської ради планується у 2009 році зменшення фонду оплати праці на 187,9 тис.грн. Зменшення обсягів споживанні енергоносіїв на 20%. Зменшення здійснення витрат на послуги зв’язку на 20%.

Управлінням праці та соціального захисту населення Первомайської міської ради припинено ремонт комп’ютерної техніки за кошти місцевого бюджету. Скорочені до мінімуму витрати на канцелярські товари та обмежені витрати паперової продукції. Взято на особистий контроль використання бюджетних коштів на друковану продукцію не пов’язану з виконанням завдань та функцій управління. Забезпечено скорочення на 20% передбачених асигнувань на зв’язок та транспортні послуги. Розроблено та затверджено план заходів по енергозбереженню та забезпечено зменшення витрат на комунальні послуги та енергоносії.
Управлінням УЖКГ та КБ зекономлено коштів на оплату праці, відрядження. Переглянуто графік зовнішнього освітлення міста з урахуванням зменшення витрат на оплату денної електроенергії. З початку року зекономлено витрат на електроенергію зовнішнього освітлення 11608 тис.грн. Скорочено витрати на канцелярські товари та енергоносії.

Відділ сприяння розвитку підприємництва та інвестиційної політики

Щотижня надається інформація на адресу Комітету з питань регуляторної політики та підприємництва щодо практичної реалізації резолюції учасників форму „Влада і бізнес-партнери”. Для спрощення одержання дозвільних документів працює Єдиний дозвільний центр, що надає консультації суб’єктам підприємницької діяльності, готує та видає документи дозвільного характеру. За минулий тиждень у дозвільний центр звернулось 8 суб’єктів підприємницької діяльності. Здійснюється ведення електронного реєстру дозвільних документів. Розпочата робота щодо розробки положення про радника міського голови з представників бізнесу з метою надання консультацій з питань підприємництва. Продовжується анкетування суб’єктів господарювання, які отримують документи дозвільного характеру.

Відділ по управлінню комунальним майном.

Від приватизації за останній тиждень перераховано до місцевого бюджету 516 грн. пені.
На чергове засідання міської ради готується проект рішень щодо передачі до комунальної власності об’єктів соціальної сфери ш.”Первомайська” та проект рішення про внесення змін до Програми приватизації об’єктів комунальної власності на 2009 рік.
Продовжується підготовка до приватизації будівлі колишньої школи № 19 у м.Золоте по вул.Петровського, 24, будівлі колишньої лікарні у м.Золоте по вул.Ломоносова, 6 та почата підготовка до приватизації приміщення колишнього магазину № 53, що знаходиться по вул.Менжинського, 34 м.Первомайська.

Відділ торгівлі та побутового обслуговування населення.

На виконання п.5 розпорядження голови облдержадміністрації № 1753 від 15.12.2008р. здійснено моніторинг цін на продукти харчування, на окремі види нафтопродуктів та тарифів на житлово-комунальні послуги, в результаті встановлено, що в роздрібній торгівлі за період з 30.04.2009р. по 06.05.2009р. в середньому ціна на яйця курячі зменшилась на 13,5%. Тарифи на житлово-комунальні послуги, дизельне паливо та бензин не змінились.
За період з 30.04.2009р. по 06.05.2009р. в м.Первомайську зареєстровано 1 підприємство торгівлі, а саме: магазин-склад з продажу будівельних матеріалів.

Розглянуто 2 звернення громадян в усній формі з питання захисту прав споживачів.
Проводиться робота щодо організації виїзної торгівлі у зв’язку зі святкування 64-ї річниці Дня Перемоги у сквері ім.Крупської в якій приймуть участь 22 суб’єкти підприємницької діяльності.

Проведений аналіз щодо номенклатури непродовольчих товарів, які присутні в торгівельній мережі регіону та користуються попитом споживачів. В результаті встановлено, що підприємствами Луганська та Луганської області виробляється посуд, мінеральні добрива, будівельні матеріали, які частково насичують торговельну мережу міста. Товари побутової хімії, швейні, трикотажні, килими, текстильні, електропобутові та телерадіотовари, меблі та іграшки завозяться із областей України, Білорусії, Росії, Турції, Китаю.

Соціальний захист ветеранів.
Відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» передбачена ветеранам війни виплата щорічної допомоги до 9 травня.
3856 ветеранів війни отримали 06.05.2009 р. допомогу на загальну суму 568890 грн.
Територіальним центром управління 06.05.2009 р. проведено тематичний вечір, присвячений святкуванню 64-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній Війні. На ньому були присутні 50 учасників бойових дій та інвалідів війни, підготовили концертну програму студенти Первомайського ліцею № 39. Після закінчення концерту було організовано чаювання. На проведення зазначеного заходу було витрачено 600 грн. позабюджетних коштів.
Також, до Дня Перемоги було проведено виїзне обслуговування ветеранів війни у
м. Гірське. Соціальними працівниками територіального центру організоване надання практичної допомоги підопічним ветеранам при прибиранні присадибних ділянок, дворів, житлових приміщень.

Обязательно обратите внимание на лучший российский чат без регистрации, а так же на современный чат для подростков и пользователей постарше.

Обсудить