451
0

17 лютого 2014 року в приміщенні Центральної міської бібліотеки відбулась зустріч керівництва міста з учнівською молоддю міста під гаслом «Військові традиції не вмирають!»

У заході прийняли участь заступник міського голови Олег Кеворкянц, заступник начальника оперативного відділу МНС м. Первомайська Андрій Аляб'єв, члени Первомайської пошуково-патріотичної групи «Д.О.Л.Г.» та учні Первомайського гірничого ліцею ім. О. Бахмутського.

Провідний бібліотекар Центральної міської бібліотеки Сухоносова Інна нагадала усім присутнім історію започаткування свята – Дня захисника Вітчизни, основні історичні етапи становлення Української Армії та основи її діяльності у сучасності.

У своєму виступі Олег Кеворкянц наголосив, що підтримуючи позицію Президента України Віктора Януковича щодо роботи зі встановлення імен загиблих і зниклих безвісті необхідно залучати учнівську та студентську молодь. Це важливо в контексті посилення патріотичного виховання молодого покоління, яке вимагає постійної уваги.

Запрошені гості в своїх виступах зазначили, що почесний обов’язок чоловіків берегти мир і спокій своєї Батьківщини, стояти на сторожі її інтересів, зберігати і шанувати військові традиції українського народу.

На завершення заходу члени групи «Д.О.Л.Г.» показали відеоролик про пошукову діяльність групи, патріотичну роботу, яку вони проводять серед населення міста.

 

Источник: "Виконавчий комітет Первомайської міської ради"

Обсудить