526
0

27 січня 2014 року міський голова м.Первомайська Борис Бабій відвідав інклюзивний клас у ЗШ №30, яка була визначена як опорна школа з інклюзивної освіти в місті. На базі цієї школи відкрито 1 інклюзивний клас.

Міський голова нагадав присутнім, що у Національній стратегії розвитку освіти України до 2021 року та Соціальних ініціативах Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» зазначено: здоров’я підростаючого покоління є однією з головних ознак благополуччя всього суспільства, основа життєспроможності держави, пріоритетним напрямком розвитку освіти. Саме тому, приєднавшись до основних міжнародних договорів у сфері прав людини Україна взяла на себе зобов’язання щодо дотримання загальнолюдських прав, зокрема формування нової філософії суспільства щодо позитивного ставлення до дітей з порушеннями психофізичного розвитку, забезпечення їх права на освіту.
Сьогодні в м. Первомайську в загальноосвітніх навчальних установах отримують освіту 63 дитини-інваліда, 15 з яких знаходяться на індивідуальному навчанні, 48 навчаються у звичайних класах. Також у школах та гімназіях міста навчається 45 дітей з особливими освітніми потребами, у яких на даний момент немає інвалідності (це діти з різними вадами психофізичного розвитку). Разом, більш ніж 100 дітей потребують додаткової підтримки з боку школи, в особливому підході до їхнього навчання.

 

Источник: "Виконавчий комітет Первомайської міської ради"

 
Обсудить