549
0

25 січня 2014 року у місті Первомайську на площі імені Леніна з 12.00 до 12.40 проходив мітинг в підтримку позицій Президента України Віктора Януковича та уряду відносно бажання мирно врегулювати ситуацію, яка склалася в країні. 

Відкрив та вів мітинг голова Первомайської міської організації Партії регіонів, секретар Первомайської міської ради Василь Гарбуз.

Перед присутніми виступили: міський голова Борис Бабій, депутати Первомайської міської ради Микола Сухов, Микола Моргунов, представники громадськості міста Діна Буряко, Євген Кунгуров, Сергій Скляренко та депутат Золотівської міської ради Ольга Радченко.

Всі виступаючі засудили дії радикальних екстремістів, які підривають безпеку та цілісність нашої держави, та висловили занепокоєність з приводу не бажання опозиційних сил вступати в конструктивний діалог з владою.

Підводячи підсумки мітингу, заступником голови Первомайської міської організації Партії регіонів Сергієм Колягіним було зачитано резолюцію, яку було прийнято одноголосно усіма присутніми.

В резолюції учасники мітингу звернулася до Президента України, як гаранту Конституції з вимогою прийняти жорсткі заходи з встановлення законності і наведення порядку в державі. 

 

Источник: "Виконавчий комітет Первомайської міської ради"

Обсудить