620
0

22 січня 2014 року з нагоди Дня соборності і Свободи України в Первомайській міській бібліотеці пройшов Громадський форум «Спільна історія – спільне майбутнє». 

В заході приймав участь заступник міського голови Олег Кеворкянц, представники громадськості.


На форумі мова йшла про історичні події 22 січня 1919 року, коли дві суверенні держави – Українська Народна Республіка і Західно-Українська Народна Республіка об'єдналися в одну самостійну соборну державу.


Цітуючи Президента України Віктора Януковича, заступник міського голови наголосив, що процеси, які відбуваються зараз у країні, дуже непрості, але саме вони стали іспитом на державну зрілість нашого народу, внутрішню єдність та толерантність. Крім того, Олег Кеворкянц зауважив, що на нашому поколінні лежить величезна відповідальність за те, щоб свобода і соборність України залишилися нашим дітям і онукам навіки.


Спеціалісти міської бібліотеки підготували книжкову виставку «Свято Соборності – знакове свято», яка висвітлює тернистий шлях України до соборності та процеси державотворення нашої незалежності.


Нагадаємо, що саме з дня проголошення соборності та Свободи український народ, долаючи усі політичні і історичні перепони, намагається зберегти цілісність української держави, бо від цього залежить доля кожного українця.

 

Источник: "Виконавчий комітет Первомайської міської ради"

 

Обсудить