441
0

На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича в управлінні Пенсійного фонду України в м.Первомайську Луганської області запроваджено нову форму обслуговування мешканців міста – прийом громадян за принципом «єдиного вікна». Для забезпечення оперативного надання таких послуг, підвищення якості та комфортності їх в управлінні відкрито залу обслуговування громадян.

Головною метою роботи в цьому напрямку стало забезпечення зручності доступу усіх категорій громадян до необхідної інформації та здійснення прийому відвідувачів без встановлення спеціальних днів і годин, без поділу за дільничним принципом.
 

Урочисте відкриття зали обслуговування громадян відбулося 19 грудня 2013 року напередодні 23 річниці утворення Пенсійного фонду України. На урочистому відкритті були присутні міський голова Борис Бабій, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Луганської обласної адміністрації Андрій Скубак, начальник головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області Євген Комчадалов, керівники підприємств та установ міста, представники засобів масової інформації.
 

Відтепер послуги в залі обслуговування громадян можна отримати відразу, не вистоюючи черги під кабінетами: тут кваліфіковано нададуть роз’яснення, консультації з питань пенсійного забезпечення, приймуть заяву та необхідні документи для призначення чи перерахунку пенсії, видадуть пенсійне посвідчення, нададуть зразки та бланки заяв, інших документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій.
 

Начальник управління Надія Міхасьова наголосила, що функціонування зали обслуговування громадян за принципом “єдиного вікна” дозволить значно покращити якість надання адміністративних послуг мешканцям міста, створить комфортні умови для прийому та обслуговування відвідувачів. Крім того, вона висловила щиру подяку міському голові Первомайська Борису Бабію, директору приватного підприємства «Торгово – промислова фірма» Віктору Бєлікову за надання допомоги  в організації та благоустрою зали обслуговування громадян.
 

Всіх присутніх ознайомили з порядком прийому та обслуговування громадян, а також із завданнями, які стоять перед Пенсійним фондом України.

 

Источник: "Виконавчий комітет Первомайської міської ради" 

 

Обсудить