413
0

26 листопада 2013 року на базі Первомайської багатопрофільної міської лікарні відбулося засідання медичної ради, на якому розглядалось питання щодо виконання Постанови КМУ №340 від 25.04.2012 «Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою». 

На заході були присутні заступник міського голови Андрій Якунін та начальник відділу охорони здоров'я м.Первомайська Микола Сухов.


Очолюючи захід, Андрій Якунін зауважив, що реформа системи охорони здоров'я - це не одноразова акція. “Ми багато років будемо цією реформою займатися. І вона повинна торкнутися кожного громадянина України, кожної людини” - підкреслив заступник міського голови, процітувавши Президента України Віктора Януковича.


Медична рада зазначила, що в місті Первомайську медичні установи успішно проводять реалізацію Постанови. Це дає можливість усім хворим на гіпертонічну хворобу отримати якісні медичні препарати зі знижкою майже до 90% вартості цих препаратів.


Підвівши підсумки засідання, Микола Сухов доповів, що проведена за 10 місяців 2013 року робота дала свої результати – з початку реалізації пілотного проекту хворі на гіпертонічну хворобу на 10% рідше стали звертатися до лікаря з гіпертонічними кризами, а кількість інфарктів знизилася на 8%.


Реалізація реформи охорони здоров'я вимагає координації різних відомств і налагодження міжрегіональної співпраці. Реформа охорони здоров'я - це, безумовно, дуже масштабна робота, яка займе багато років. Проте керівництво м.Первомайська має впевненість, що і в подальшому Кабінет Міністрів України знайде можливість виділити кошти на реалізацію Постанови КМУ  №340 від 25.04.2012 р. і в 2014 році.

 

Источник: "Виконавчий комітет Первомайської міської ради"

Обсудить