629
0

Щодо показників страхових виплат за 9 місяців 2013р


З метою виконання статутних завдань Фонду соціального страхування від нещасних випадків, реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м.Первомайську Луганської областіза 9 місяців 2013 року забезпечено проведення страхових виплат 2790 потерпілим та членам їх сімей на суму 29963,5 тис. грн., в тому числі за такими напрямками:
-допомога у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності – 971,3тис. грн.;
-виплата при тимчасовому переведенні потерпілого на легшу роботу – 1,9 тис.грн;
- одноразова   допомога   в   разі   стійкої   втрати професійної працездатності потерпілому – 5034,7 тис. грн.;
- щомісячна грошова сума в разі часткової чи повної втрати професійної працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого – 20495,6 тис. грн.;
- одноразова допомога в разі смерті потерпілого виплачена у сумі 1681,1 тис.;
- виплати на поховання потерпілого 2,0 тис.грн;
-щомісячна страхова виплата особам, що мають на це право в разі смерті потерпілого – 1776,9 тис. грн.

З метою підвищення соціального захисту потерпілих та членів їх сімей станом на 1 березня 2013р проведений перерахунок страхових виплат. Результатом цього перерахунку є підвищення щомісячних страхових виплат на 14,9%.

Постійно проводиться робота з Пенсійним фондом щодо відшкодування витрат, пов'язаних з виплатою пенсії по інвалідності від трудового каліцтва або профзахворювання та в зв'язку з втратою годувальника.


 

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування
від нещасних випадків на виробництві та професійних
захворювань України у м.Первомайську Луганської області 

 

Обсудить