728
0

11 вересня п.р. у Первомайському міськвиконкомі відбувся семінар-нарада з керівниками органів самоорганізації населення.


Відкриваючи нараду, міський голова Борис Бабій зазначив, що виконуючи програму Президента України В. Януковича “Україна -для людей ”, в місті системно та послідовно ведеться робота з реформування ЖКХ, сфер освіти та охорони здоров' я задля добробуту наших співгромадян, висловив подяку головам вуличних та домових комітетів за плідну конструктивну співпрацю з усіма гілками влади.

Продовжив нараду секретар Первомайської міської ради Василь Гарбуз, який розповів про конкретні заходи, які проводилися міською радою, комунальними службами за 3 роки повноважень з листопада 2010 р. до цього часу.

Серед основних було розглянуто питання “Про проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні”, з яким виступив заступник міського голови Олег Кеворкянц. Він розповів про широку роз'яснювальну роботу серед всіх верств населення та територіальних громад з обговорення проекту Концепції на виконання рішення Ради регіонів під головуванням Президента України В. Януковича. В рамках обговорення у місті проведено низку заходів, зокрема, 2 засідання Громадської ради, навчання кадрів апарату виконкому та кадрового резерву, розширена апаратна нараду за участю міських і селищних голів, начальників відділів та служб виконкому, керівників державних органів, Єдиний день інформування населення міста, виїзне засідання Громадської ради на базі Первомайського МВ УМВС України в Луганській області, публікація міського голови в газеті «Жизнь региона» № 30 від 08. 08.2013, День депутата, семінар-нарада з керівниками органів самоорганізації населення: головами вуличних та будинкових комітетів, а також заплановане підсумкове засідання «Круглого столу» за участю міських і селищних голів, членів виконавчого комітету. Також О. Кеворкянц зауважив, що всього з квітня 2013 року по даний час проведено понад 40 заходів з обговорення проекту Концепції, в яких взяло участь понад 18,0 тис. представників громади.

Начальник УЖКГ та КБ Лариса Каркан доповіла про роботу комунальних підприємств, підготовку до наступного опалювального сезону та зупинилась на питаннях створення ТСББ.

Про роботу КАТП із укладення договорів на вивіз сміття розповів начальник комунального підприємства Олександр Тараненко.

Питання взаємодії дільничних інспекторів міліції з керівниками органів самоорганізації населення висвітлив начальник сектору дільничних інспекторів міліції Первомайського МВ ГУМВС України в Луганській області Михайло Зорін, а про основні аспекти громадської роботи голів вуличних та будинкових комітетів розповіла головний спеціаліст оргвідділу міськвиконкому Людмила Долгополова.

Нарада пройшла в діловому конструктивному руслі, бо присутні отримали дуже корисну інформацію та можливість зустрітися безпосередньо як з керівництвом міста, так і з керівниками комунальних служб, які відповіли на їх численні звернення та надали необхідну консультацію та допомогу.

 

Источник: "Виконавчий комітет Первомайської міської ради"

Обсудить