777
0

Щодо страхових виплат 

 
Справи про страхові виплати розглядаються Фондом соціального страхування від нещасних випадків на підставі заяв потерпілих або осіб, які мають право на страхові виплати. Умовою прийняття заяви на виплату страхових сум є наявність усіх необхідних документів. Якщо документи про страховий випадок оформлені з будь яким порушенням встановлених вимог, то призначення страхових сум може бути затримане до з’ясування підстав цих виплат.

Потерпілі або особи, які мають право на страхові виплати, можуть подавати документи за місцем їх проживання або за місцезнаходженням підприємства (установи, організації), де трапився з ними нещасний випадок чи профзахворювання. Виплати призначаються з дати встановлення втрати професійної працездатності і провадяться протягом строку, на який МСЕК встановлено втрату працездатності у зв’язку із страховим випадком.

Призначені страхові суми перераховуються Фондом за бажанням одержувачів на їх особовий рахунок в банку або поштовими переказами. Доставка і переказ сум, що виплачуються потерпілим та особам, які мають на це право, проводиться за рахунок Фонду.

Виплати, призначені, але не одержані своєчасно провадяться за весь минулий час, але не більш як за три роки з дня звернення за їх одержанням. Належні суми страхових виплат, які не отримані потерпілими з причини смерті, виплачуються членам їх сімей, а у разі їх відсутності – включаються до складу спадщини.

 
 

Відділення ВД Фонду ССНВ
у м.Первомайську Луганської області

Обсудить