786
0
Шкільні  новиниНа підставі календарного плану проведення міської учнівської спартакіади у 2008-2009 н. р. та з метою масового залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою, популяризації плавання здорового способу життя серед учнівської молоді, зниження рівня захворюваності і виявлення найкращих плавців - управлінням освіти Первомайської міської ради були проведені змагання міста з плавання серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Первомайська. Змагання проводились 24 січня 2009 року у басейні ДЮСШ о 9 годині. В них прийняли участь команди закладів І-Ш ст.: Первомайська багато профільна гімназія, ЗШ І-Ш ст. № 30, СШ І-Ш ст. № 6, ЗШ І-Ш ст. № 1, Гірська багатопрофільна гімназія, Золотівська багатопрофільна гімназія, ЗШ № 36, ЗШ № 22.
Команди були представлені у складі 12 учнів шкіл - 6 хлопчиків та 6 дівчат усіх вікових категорій. Змагання проводились за олімпійською системою, головний суддя змагань - Сопільніченко В.Г. (тренер-викладач ДЮСШ).

За результатами змагань з плавання переможцями стали команда Первомайської багатопрофільної гімназії (директор Богачов О.П.), вони і посіли І місце.
II місце - команда СШ № 6 (директор Мельников М.Є.);
III місце - команда ЗШ № 30 (директор Заіка В.М.).
В особистому заліку найкращими серед хлопців стали: Шумаков Олексій (5 кл., ЗШ № 36), Лук'янчиков Олександр (6 кл., СШ № 6), Козюберда Артем (7 кл., Первомайська багатопрофільна гімназія), Кошляк Павло (8 кл., СШ № 6), Бобричев Артур (9 кл., ЗШ № 30), Ахундов Ель дар (10 кл., Первомайська багатопрофільна гімназія), Чиж Олександр (11 кл., СШ № 6).

В особистому заліку найкращими серед дівчат стали: Серасхова Карина (5 кл., Первомайська багатопрофільна гімназія), Афанасьєва Катерина (6 кл., Первомайська багатопрофільна гімназія), Сирватинська Вікторія (7 кл., Первомайська багатопрофільна гімназія), Кирпильова Валерія (8 кл., СШ № 6), Отрощенко Аліна (9 кл., Первомайська багатопрофільна гімназія), Субота Яна (10 кл., СШ № 6), Чуприк Євгенія (11 кл., СШ № 6).
Усі переможці і призери міських змагань були нагороджені грамотами та призами управління освіти. Команди навчальних закладів, які посіли 1 місця у міських змаганнях, візьмуть участь у Ш Спортивних іграх школярів Луганської області в квітні 2009 року в м. Алчевську та Луганську.