797
0

30 липня п.р. в приміщенні Первомайського міськвиконкому за ініціативою заступника голови ЛОДА Сергія Міхєєва відбулася виїзна нарада щодо проблем водопостачання міста Первомайська. 


В нараді взяли участь директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ЛОДА Олександр Голуб, генеральний директор ТОВ «Луганськвода» Сергій Махуренко, начальник ЕУ ЗФС ТОВ “Луганськвода” Юрій Трегуб, заступник головного інженера Ігор Вілков, перший заступник міського голови Микола Токарєв, начальник УЖКГ та КБ Первомайської міської ради Лариса Каркан.

Необхідність проведення вказаної наради викликана численними скаргами мешканців міста на “Гарячу лінію” голови облдержадміністрації Володимира Пристюка у зв'язку з різким погіршенням постачання мешканців міст та селищ питною водою, численними поривами на мережах водопостачання та водовідведення, відсутністю питної води протягом декількох днів в багатоповерхових житлових будинках та в приватному секторі, низька якість питної води.

Після детального обговорення вказаних проблем було прийнято рішення доручити Первомайському міськвиконкому спільно з керівництвом ТОВ “Луганськвода” розробити конкретні заходи щодо покращення водопостачання міста Первомайська у 10-денний термін . Виїзна нарада пройшла в діловій конструктивній обстановці. Учасники наради внесли низку важливих пропозицій щодо покращення водопостачання регіону та міста Первомайська.

 

Источник: "Виконавчий комітет Первомайської міської ради"

Обсудить