776
0

30 липня п.р. на базі Первомайського МВ ГУМВС України в Луганській області відбулось виїзне засідання Громадської ради з метою вивчення ефективності роботи правоохоронних органів з захисту законних інтересів, прав і свобод наших співгромадян в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України в умовах реформування української міліції, прийняття проекту Концепції реформування правоохоронних органів та Карного процесуального кодексу.


В засіданні взяли участь заступник міського голови з політико-правових питань Олег Кеворкянц, робітники відділу внутрішньої політики та інформації міськвиконкому, члени Громадської ради, депутати Первомайської міської ради, представники ЗМІ. Зі вступним словом до присутніх звернувся заступник міського голови Олег Кеворкянц, який відзначив, що сьогодні міліція працює в складних умовах через недостатнє фінансування, нестачу кваліфікованих кадрів, слабке матеріальне-технічне забезпечення правоохороннихорганів, недосконалу законодавчу базу. Але, незважаючи на всі проблеми, головним критерієм оцінки діяльності правоохоронних органів, як наголосив Президент України, повинна бути довіра людей, ступінь захищеності їх майнових та особистих інтересів, прав і свобод. Після цього О.Кеворкянц довів до відому присутніх основні положення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

З інформацію про роботу Первомайського міськвідділу міліції та його структурних підрозділів виступили начальник міліції Євген Кравцов, керівник слідчого відділу Ігор Нехлюдов, сектору дільничних інспекторів міліції Михайло Зорін, сектору карного розшуку Андрій Бондарчук, відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Деніс Акмаєв.

Голова Громадської ради Микола Моргунов розповів про проект міської Програми розвитку громадянського суспільства у місті Первомайську на 2013-2015 роки в рамках реалізації Ініціативи “Партнерство. Відкритий уряд”. Закінчилось засідання цікавим екскурсом по міськвідділу, де всі присутні ознайомились зі структурою відділу міліції, відвідали музей історії міськвідділу, кінологічний центр, чергову частину. Слід відзначити, що зустріч пройшла в невимушеній обстановці, бо члени Громадської ради та присутні отримали відповіді на численні запитання щодо існуючих в місті проблем стосовно роботи правоохоронних органів та мешканців міста.

Олег Кеворкянц подякував керівництво міського відділу за надану допомогу при проведенні виїзного засідання та побажав міцного здоров'я, професійного росту, мудрості та терпіння в справі забезпечення громадського порядку, захисту честі та гідності наших співгромадян, на що вони розраховують в сучасних умовах.

 

Источник: "Виконавчий комітет Первомайської міської ради"

Обсудить