476
0

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Первомайську Луганської області інформує про стан виробничого травматизму і проведення профілактичних заходів з попередження нещасних випадків на підприємствах  міста за І півріччя 2013 року  


У I півріччі 2013 року на підприємствах, в установах та організаціях міста, згідно оперативних даних, відбулося 46 випадків виробничого травматизму, внаслідок чого травмовано 46 осіб, у тому числі 1 випадок смерті, 1 – зі смертельним наслідком.


По двом випадкам комісією з розслідування складені акти за формою Н-5. Зареєстровано 41 професійне захворювання. Аварій на підприємствах міста Первомайська  у I півріччі 2013 року не було.                       

В порівнянні з I півріччям 2012 року на підприємствах міста кількість потерпілих загального травматизму  зменшилось на 1 випадок, кількість професійних захворювань збільшилось на 14 випадків.Кількість випадків смерті збільшилось на 1 випадок.
Найбільше зростання рівня професійних захворювань відбулося на ВП шахта"Гірська", ВП шахта"Карбоніт" ДП «Первомайськвугілля» та ТОВ «Інтер-інвест вугілля».

У I півріччі 2013 року відділенням виконавчої дирекції Фонду      соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Первомайську Луганської області проведена      відповідна профілактична робота з попередження нещасних випадків на підприємствах,   зареєстрованих у відділенні:         перевірено 69 підприємств - виявлено 855 порушеньвимог нормативно-правових актів з питань охорони праці. Керівникам перевірених підприємств направлені подання щодо усунення порушень з питань охорони праці. Проведено7 семінарів, 15 семінарів – лекцій, 3 наради, 1 круглий стіл, 6 конкурсів; опублікована 1 стаття в газеті «Резон» та 3 на сайті "PERVOMAYSK onlіne". Взято участь у 69 засіданнях комісій з перевірки знань з охорони праці.

За ініціативою та за рахунок коштів Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Луганській області, за підтримки Державного підприємства «Первомайськвугілля», з метою активізації пропаганди профілактичних заходів, на 5-ти автобусах Відокремленого підрозділу «Автобаза» розміщено зображення дитячих малюнків, які перемогли в обласному конкурсі до Всесвітнього дня охорони праці, та заклики  до безпечної праці, спрямовані на запобігання  виробничого травматизму.


 

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування
від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань
України в м. Первомайську Луганської області 

Обсудить