910
0
ІНФОРМАЦІЯ  про  стан  справ  у місті  Первомайську  на  20  січня 2009  рокуМинулого тижня у міськвиконкомі відбулось декілька нарад та проведено низку заходів.
14 січня перше у 2009 році заняття в системі навчання апарату виконкому та його кадрового резерву.
З інформаціями з наступних питань виступили:
- заступник начальника Первомайського МВ УМВС - начальник міліції громадської безпеки Ладиженко А.С. - про стан криміногенної ситуації у м.Первомайську;
- головний спеціаліст житлово-комунального відділу УЖКГ та КБ Заволокін В.М. - про порядок встановлення індивідуального опалення;
- начальник відділу з ФК та спорту Горовой А.В. - про стан фізкультурно-оздоровчої роботи в м.Первомайську та заходах щодо її вдосконалення;
- заступник начальника юридичного відділу міськвиконкому Клокол В.І. - анотаційний огляд законів України, прийнятих Верховною Радою України у 2008 р.;
- начальник відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування Сорока О.В. - про проведення щорічного оцінювання за 2008 рік.
Всього в навчанні кадрів апарату виконкому та осіб, зарахованих до кадрового резерву прийняло участь 80 слухачів.

15 січня у місті проходив Єдиний день інформування населення за темою: «Про підсумки проведення в Луганській області Року підтримки національного усиновлення та інших форм сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування». Група доповідачів у складі керівництва міськвиконкому, начальників відділів та служб виконкому і його самостійних структурних підрозділів виступила з вказаною інформацією перед трудовими колективами підприємств всіх форм власності, закладів, установ та м ешканцями міста за місцем проживання.

Всього у Дні інформування взяли участь 1.3 тис.осіб.
16 січня п.р. міський голова провів дві наради. Зранку в актовій залі Первомайського міськвиконкому відбулась нарада за участю міських та селищних голів, депутатів Первомайської міської ради, керівників державних та правоохоронних органів, підприємств всіх форм власності, комунальних служб, начальників відділів та служб виконкому і його самостійних структурних підрозділів, лідерів політичних партій та громадських організацій,суб΄єктів підприємницької діяльності, представників ЗМІ.
Нараду відкрив та вів міський голова Мозальов В.П.

На нараді обговорювалась питання взаємодії органів місцевого самоврядування та правоохронних органів щодо виробки спільних заходів із запобігання злочинів і правопорушень в громадських місцях та забезпечення безпеки громадян в умовах кризи.
Зі вступним словом до присутніх звернувся міський голова Мозальов В.П., який проінформував присутніх, що необхідність проведення спільної наради викликана листом начальника Первомайського МВ УМВС України в Луганській області, майора міліції Ковальова С.А.

Міськвиконком підтримав пропозицію керівництва МВ УМВС.
З інформаціями з питань порядку денного виступили:
- заступник начальника МВ УМВС - начальник міліції громадської безпеки Ладиженко А.С. - про стан правопорядку в громадських місцях та вулицях міста та першочергових заходах щодо його покращання в умовах економічної кризи;
- начальник відділення дільничних інспекторів міліції Первомайського МВ УМВС Зорін М.М. - про роботу дільничних інспекторів міліції в сучасних соціально-економічних умовах;
- начальник ДАІ м.Первомайська Филипський А.В. - про безпеку дорожнього руху;
- начальник УПСЗН Кочевенко В.М. - про соціальний захист безпритульних громадян та створення центрів соціальної адаптації.

В обговоренні питань порядку денного взяли активну участь:
голова постійної комісії Первомайської міської ради з питань законності, прав людини та свободи слова Шевченко С.В.,
депутат Первомайської міської ради, голова Асоціації підприємців м.Первомайська Сльота С.М.,
голова Первомайського міського суду Сегал Л.Б.,
депутат Первомайської міської ради, директор Первомайського професійного ліцею, голова президії міської ради жінок Фомічова М.І.,
атаман міжнародної громадської організації «Союз казачих формувань», генерал-майор казачих військ Староконь В.Н.,
учень 10-го класу СШ № 6, активний учасник акції «Я - майбутнє Луганщини»
Тимошук О.

В усіх виступах піднимались гострі питання щодо діяльності правоохоронних органів та стану справ із забезпечення безпеки громадян, запобігання злочинів та правопорушень в громадських місцях.

За підсумками наради міський голова Мозальов В.П. дав низку протокольних доручень керівництву МВ УМВС, підприємств, закладів, установ, комунальних служб стосовно наведення порядку з паркуванням автотранспорту в районі супермаркету «Марс» та міськвиконкому, відновлення діяльності опорних пунктів правопорядку, можливості встановлення камер відеонагляду в центральних районах міста та місцях масового оточення людей, з інших питань.

Цього з дня міський голова Мозальов В.П. зустрівся з лідерами місцевих осередків політичних партій, де піднимав питання підготовки проекту бюджету на 2009 рік.
Міський голова кратко охарактеризував соціально-економічну ситуацію в місті, дав аналіз роботи господарчо-промислового комплексу в місті та зупинився на труднощях, які очикують громаду найближчим часом через нестачу коштів у міському бюджеті. Тому міський голова акцентував увагу керманичів об΄єднань громадян на активній участі в обговоренні цього важливого питання, а також в проведенні роз΄яснювальної роботи серед широких верств населення щодо проведення стовідсоткової оплати в січні місяці за енергоносії, тому що, «незважаючи на те, що ви займаєте різні ідеологічні позиції - вас об΄єднує Первомайськ» - так закінчив свою промову міський голова Мозальов В.П. І всі присутні з цим одноголосно погодились.

Заплановані заходи
Сьогодні, 20 січня п.р. відбудеться чергове засідання міськвиконкому, на якому буде розглянуто низку питань згідно з планом роботи.

21 січня п.р. - День депутата.
22 січня п.р. - комплекс заходів в закладах культури та освіти з нагоди Дня Соборності.
23 січня п.р. - позачергова сесія Первомайської міської ради 5 скликання.Заступник міського голови Ю.Г.Ловягін

Обсудить