788
0

Щодо страхових виплат добровільно застрахованим особам


Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності» Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України відшкодовується шкода, заподіяна працівникові внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.

Добровільно застраховані особи мають право на встановлені Законом страхові виплати. Але таке право набувається за умови своєчасної сплати страхових внесків до Фонду соціального страхування від нещасних випадків. Крім того, з часу введення в дію Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» обов’язковим є укладення договору на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (в тому числі із Фондом соціального страхування від нещасних випадків) та сплата внесків, частина з яких відрахована Фонду.

Заподіяна на виробництві шкода здоров’ю відшкодовується потерпілим та членам їх сімей з метою їх соціального захисту, впровадження державної соціальної політики щодо стандартів життя.
 
 

Відділення ВД Фонду ССНВ
у м.Первомайську Луганської області

Обсудить