575
0

Первомайська ОДПІ  ГУ Міндоходів у Луганській області звертає  увагу платників податків, які використовують при проведенні розрахунків із споживачами касову техніку на те, що згідно із внесеними змінами до Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265),  суб’єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій, зобов’язані  з 1 січня 2013 року передавати до органів державної податкової служби електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій (далі - РРО) дротовими або бездротовими каналами зв'язку у порядку, що базується на технології, розробленій Національним банком України та погодженій Державною податковою службою України. 

     Законом № 265 передбачена можливість передачі контрольно-звітної інформації від РРО, як дротовими так і бездротовими каналами зв’язку. Тобто можуть бути використані засоби стільникового зв'язку, дротового Інтернету, телефонні мережі і т. і. Можливість користування конкретними каналами зв'язку передбачається виробником РРО та модемів для передачі контрольно-звітної інформації.

     Таким чином, починаючи з 1 січня 2013 суб’єкти господарювання, які використовують РРО та не забезпечують передачу звітної інформації до органів Міндоходів України, порушують вимоги Закону № 265.

     Доречі,  на сьогоднішній день 75 одиниць касової техніки вже підключені до Єдиної системи обробки даних Міністерства доходів і зборів України.

     Звертаємо увагу, фінансова відповідальність за неподання звітності в електронному вигляді згідно з п. 9 ст. 17 Закону №265, настає з 01 липня 2013 року.

 

Первомайська ОДПІ  ГУ Міндоходів
у Луганській області

 

Обсудить