558
0

Вже другий рік працює Центр обслуговування платників податків в місті Первомайську.

Сервісний центр був створений з метою покращення  якості  обслуговування платників податків, доступності всіх адміністративних послуг платникові податків.

В нашому сервісному центрі за січень-квітень було надано більше 2700 різних послуг.

Досвідчені фахівці, які працюють в ньому, завжди готові надати необхідну консультацію відвідувачеві.

До того ж,  кожен платник податків має змогу оцінити роботу Центру. Для цього потрібно заповнити анонімну анкету та покласти її до скриньки «Заяви та пропозиції». Анкети можна отримати у 101 кабінеті, або у залі очікування. 

Приємно відмітити, що відвідувачі залишають позитивні відгуки про наш Сервісний центр.

Так, рівень оперативності надання послуг в Сервісному центрі 41 відсоток відвідувачів оцінили на «відмінно», а 59 відсотків відмітили відзнакою «добре» . Порівну розділилась думка відвідувачів (тобто 50/50 відсотків опитуваних), які поставили оцінки «відмінно» та «добре»  рівню комфортності у спілкуванні з працівниками ЦОПП.

Непоганим показником є те, що за весь час роботи Центру ні однієї скарги до скриньки заяв та пропозицій  не потрапило.

Подібні результати – яскраве підтвердження якісних змін у принципах роботи Первомайської об’єднаної державної податкової інспекції  ГУ Міндоходів у Луганській області. « Ми і надалі будемо працювати на покращення, бо вважаємо, що кожен громадянин заслуговує  на якісний сервіс, кваліфіковану допомогу  та відкритість» - підкреслив начальник Первомайської об’єднаної державної податкової інспекції  ГУ Міндоходів у Луганській області Геннадій Кісельов.

 

Первомайська об’єднана державна податкова інспекція 
ГУ Міндоходів у Луганській області

Обсудить