818
0
Робота Первомайської міської ради та її виконавчого комітету.
9 січня 2009 р. в актовій залі Первомайського міськвиконкому відбулась розширена апаратна нарада за участю міських та селищних голів, керівників державних та правоохоронних органів, підприємств всіх форм власності, комунальних служб, начальників відділів та служб виконкому і його самостійних структурних підрозділів, лідерів політичних партій та громадських організацій, представників ЗМІ.

Нараду відкрив та вів міський голова Мозальов В.П.
На нараді обговорювалась низка важливих питань щодо забезпечення нормальної життєдіяльності міської інфраструктури, а також прилеглих міст та селищ.
Після вступного слова міського голови, який стисло охарактеризував стан справ у місті та наслідки кризової ситуації, яка склалась в країні, з інформацією про стан розрахунків за спожиті енергоносії виступили начальники: УЖКГ та КБ Сєнной В.Г., КП «ПТКЕ» Алісов Р.В., міського управління освіти Фомічов А.В., міського відділу охорони здоров’я Сухов М.О., міські та селищні голови: Вольвач В.П., в.о. голови Тернових В.М., Козиряцький Ю.О., Шопін В.В.

В своїх виступах вони відзначили, що в очолюваних ними закладах та громадах проводиться постійна клопітка робота серед робітників та населення щодо підвищення рівня проплат за спожиті енергоносії, посилено роботу абонвідділів комунальних підприємств, які за домовленістю з ДПІ приймають плату за комунальні послуги від населення на дому. Одночасно проводиться інвентаризація квартир.
До злісних неплатників вживаються жорсткі заходи згідно законодавства. Крім того, в закладах соціальної сфери ведеться робота щодо економії енергоресурсів.
Міський голова поставив задачу керівникам 100% розрахуватись за спожиті енергоносії за січень п.р., а також акцентував увагу присутніх керівників державних органів, промислових підприємств, закладів соціальної сфери, органів місцевого самоврядування, що вони несуть повну відповідальність за стан справ та нормальне забезпечення життєдіяльності міст та селищ.

Після обговорення другого питання порядку денного «Про підготовку пропозицій щодо переведення котелень на альтернативні види палива» було вирішено в зимових умовах не переводити існуючи котельні на альтернативне тепло, а запропонувати керівникам крупних промислових підприємств та споживачів газу розглянути питання щодо реконструкції існуючих котелень та котлів.

Про стан справ в сфері зайнятості працездатного населення міста та режимах роботи підприємств доповіли: начальник управління економіки Охріменко О.Д. і директор міського центру зайнятості населення Козиряцька Т.П., які відзначили, що зараз у місті не працює понад 5,0 тис. працездатного населення - робітники ВАТ «ПЕМЗ ім.К.Маркса», «ПМЗ», вугільних підприємств.

Міський голова Мозальов В.П. доручив Охріменко О.Д. та Козиряцькій Т.П. щоденно надавати йому інформацію про кількість непрацюючих у місті.

З інформаціями про стан справ із забезпеченням соціальних виплат пільгових категорій населення та оформлення субсидій неплатіжеспроможним категоріям виступили начальники УПСЗН Кочевенко В.М. та Первомайского управлення Пенсійного фонду України Міхасьова Н.М.

По закінченню наради міський голова подякував присутнім керівникам комунальних служб за організацію якісної та чіткої роботи по забезпеченню нормальної життєдіяльності міста в святкові дні.

В «Різному» обговорювались питання організації пасажирських перевезень пільгових категорій громдян, необгрунтованого різкого підвищення цін на продукти харчування, на медичні препарати та ліки та інші питання.

Міський голова також проінформував присутніх, що наступного тижня планується проведення спільної наради з керівниками правоохоронних органів з метою підготовки комплексу заходів по забезпеченню охорони громадського порядку та безпеки громадян в сучасних кризових умовах.

Заступник міського голови Ю.Г.Ловягін
Обсудить