754
0
ПЛАН ЗАХОДІВ
відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від
нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Первомайську з підготовки та проведення у 2013 році Дня охорони праці під девізом: «Запобігання професійним захворюванням
 


п/п
Зміст заходів Строк
виконання
Відповідальні за виконання
1.     Доведення до підприємств, установ і організа-цій плану заходів з підготовки та проведення у 2013 році Дня охорони праці в Україні з метою їх реалізації на відповідному рівні. квітень Ткаченко О.В.
Оникієнко Н.А.
2.     Розміщення на веб-сайтах про підготовку до проведення у 2013 році Дня охорони праці в м. Первомайську, а також інформаційних матеріалів про хід акції та її результати. квітень - грудень Ткаченко О.В.
Оникієнко Н.А.
3.     Спільно з місцевими органами виконавчої влади, об’єднанням роботодавців та підприємствами взяти участь у роботі  оргкомітетів, опрацюванні відповідних заходів і затвердженні робочих планів щодо їх реалізації. квітень Шунін М.К.
Ткаченко О.В.
 
4.     Спільно з місцевими органами виконавчої влади, об’єднанням роботодавців та підприємствами взяти участь у проведенні тематичних колегій (нарад) з питань охорони праці квітень Ткаченко О.В.
Оникієнко Н.А.
5.     Проведення тематичних зустрічей з трудовими коллективами. Тема зустрічей: «Нешкідливі та безпечні умови праці – запорука здоров’я» квітень - травень Ткаченко О.В.
Оникієнко Н.А.
6.     Проведення спільних з управлінням освіти та за участю управління охорони здоров’я семінарів на відкритих уроках «28 квітня – Всесвітній  день охорони праці» для студентів навчальних закладів усіх рівнів акредитації, спрямованих на роз’яснення причин виникнен-ня професійних захворювань та їх запобігання. квітень - травень Ткаченко О.В.
Оникієнко Н.А.
7.     Спільно з керівниками підприємств взяти участь  у оформленні куточків, стендів, присвячених Дню охорони праці. квітень - травень Ткаченко О.В.
Оникієнко Н.А.
8.     Проведення спільно з управлінням освіти Всеукраїнського конкурсу «Кращий слоган з охорони праці» для студентів професійно-технічних навчальних закладів. квітень - грудень Ткаченко О.В.
Оникієнко Н.А.
9.     Спільно з керівниками підприємств взяти участь у організації та проведенні на підприємствах конкурсів на краще робоче місце, виробничу дільницю (бригаду), кращого працівника. квітень - травень Ткаченко О.В.
Оникієнко Н.А.
10.     Спільно з місцевими органами виконавчої влади, об’єднанням роботодавців та керівниками підприємств взяти участь у проведенні конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» з нагоди Дня охорони праці в Україні у 2013 році. квітень-
червень
Ткаченко О.В.
Оникієнко Н.А.
11. Спільно з місцевими органами виконавчої влади, об’єднанням роботодавців та підприємствами взяти участь у здійсненні спільних заходів з ушанування пам’яті загиблих на виробництві: проведення панахид, поминальних заходів. 26 квітня Шунін М.К.
12. Проведення семінару щодо досвіду застосування «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві» затвердженого постановою КМУ від 30.11.2011 р. № 1232 на вугледобувних підприємствах міста. 25 квітня Ткаченко О.В.
Оникієнко Н.А.


Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального
страхування від нещасних випадків на виробництві та
професійних  захворювань України в м. Первомайську
Обсудить