687
0

Минулого тижня в малій залі засідань міськвиконкому відбулося засідання Ради з питань культури та духовності, на якому керівники закладів культури доповіли про підсумки роботи за І квартал 2013 року. 

Особливо високих успіхів досягли учні Первомайської школи мистецтв. Кількість  учасників і переможців творчих змагань  з кожним роком зростає.

Зокрема, Іванілов Віталій (викл. Вєтров С.І.) став лауреатом першої премії  у Всеукраїнському конкурсі «Хліб очима дітей».

Дипломантом Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої» та дипломантом Міжнародного конкурсу «Подводные фантазии» стала Чуб Поліна в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» (викладач Боргульова В.Ю.)
5 березня 2013 року в Луганську відбувся  заключний тур обласного  конкурсу  художньої творчості учнів художніх шкіл і художніх відділень шкіл мистецтв «Я малюю музику», в якому брали участь 6 учнів Первомайської школи мистецтв, три з яких стали лауреатами:
 I– місце –  Алєксєєва Катерина (викл. Боргульова В.Ю.)
 II– місце – Алєксєєва Евеліна (викл. Вєтров С.І.)
 II– місце  -  Хоружа Олександра (викл. Боргульова В.Ю.)
           
Кравцов Денис (викл. Чуб Н.П.) та Хоружа Олександра (викл. Боргульова В.Ю.) стали лауреатами у обласному конкурсі з ліплення «Чарівний світ мультфільмів».

31 березня у III– му турі обласного конкурсу індивідуальної виконавської майстерності (м.Сєвєродонецьк), який проводився за номінаціями:  вокал, гітара,теоретична олімпіада,  юні музиканти  здобули 9 призових місць і звання лауреатів та дипломантів.
Приємно відзначити, що  наші маленькі учасники шкільних ансамблів здобули  І-ші  місця у ІІ-му турі обласного конкурсу ансамблів струнних і духових інструментів  - ансамбль флейтистів (керівник Баранова Г.В.) та  ансамбль скрипалів (керівник Слупська Н.І.).Ці колективи будуть приймати участь у змаганнях серед з ансамблів шкіл мистецтв  Луганської області.
             
Кожен рік учні школи беруть активну участь у обласному огляді - конкурсі індивідуальної виконавської майстерності.
           
Про першочергові завдання та перспективи розвитку закладів культури міста Первомайська доповіла начальник відділу культури і туризму. Т.С.Боровенська, яка акцентувала увагу керівників закладів культури на активній підготовці заходів, присвячених відзначенню 68-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні та 75-річчю Луганської області.

Очолював засідання заступник міського голови  Кеворкянц О.Р., який у своїй підсумкові доповіді підкреслив, що керівництво Первомайського виконкому на чолі з міським головою  Бабієм Б.В. надає особливу увагу  вирішенню питань укріплення матеріально-технічної бази закладів культури міста, тому перед керівниками та творчими колективами постають завдання щодо упровадження інноваційних форм роботи та організації змістовного дозвілля мешканців міста.Источник: "Виконавчий комітет Первомайської міської ради"

Обсудить