566
0

Мешканцям м.Первомайська Луганської області повідомляється, що згідно до Розпорядження Генерального прокурора України № 81 від 04.06.2012 «Про організацію прийняття повідомлень та телефон «гарячої лінії» в органах прокуратури України» в підрозділах органів прокуратури діють телефони «гарячої лінії», з метою забезпечення оперативного реагування на факти незаконного втручання в діяльність суб'єктів господарювання з боку контролюючих та правоохоронних органів.

Так, доводжу до відома, що в прокуратурі. м. Первомайська з 2012 року організовано прийом повідомлень на «гарячу лінію» всіх суб'єктів господарювання, права або законні інтереси яких порушено посадовими особам правоохоронних або контролюючих органів за телефонними дзвінками на номер (06455) 3 -30-06, прийом повідомлень «гарячої лінії» веде прокурор прокуратури м.Первомайська Пеганова Юлія Олексіївна з 09 по 18 годину у робочі дні.

Інформація, що надійшла до прокуратури міста за допомогою телефонної «гарячої лінії» буде відпрацьована, з подальшим вирішенням щодо застосування заходів до відновлення порушених прав суб'єктів господарювання.Источник: "Виконавчий комітет Первомайської міської ради"

Обсудить