822
0

21 лютого поточного року в бібліотеках міста пройшла Акція до Міжнародного дня рідної мови «Читаємо українською!». Гасло Акції «Підтримай вогонь рідної мови!»


Впродовж дня користувачі мали змогу прослухати бесіди у книжкових виставок «Читаємо українською» (ЦМБ), «Як парость виноградної лози плекайте рідну мову» (філія №6), «А мова рідна з пісні і любові» (ЦДБ), «До нас прийшла нова українська книга» (філія №1,№2), «Галерея новинок» (філія №5).
 

Для учнів гімназій м.Золоте і м.Гірське, Первомайського професійного гірничого ліцею ім. О.Бахмутського, вихованців Гірської спеціалізованої школи-інтернату бібліотекарі провели екскурсії по залам книгозбірень та уроки бібліотечно-бібліографічних знань «Вчись бути читачем», мовну гру «Мовними лабіринтами», бесіду-екскурс «Мова – це пам'ять минулого і стежка в майбутнє».
 

Про основу духовності української нації – рідну мову, її невичерпаність і мелодійність, красу і поетичність, складний шлях до її відродження йшла мова на святі «Одна із тисяч…», яке проходило в стінах центральної міської бібліотеки і гостями якого були ліцеїсти та давні друзі бібліотеки, талановиті майстри українського слова, автори багатьох прозових і поетичних збірок Микола Тютюнник та Ірина Журавльова. На згадку про участь у заходах, в рамках бібліотечної акції, користувачі отримали пам’ятки – закладки «Дайджест нових українських книг», «Зверніть увагу на цю книгу», «Українська книга дітям».
 

Загалом у Акції взяли участь 292 користувача, яким видано 215 екз. книг українською мовою.Источник: "Виконавчий комітет Первомайської міської ради"

Обсудить