1254
0
Робота   Первомайської міської ради  та  її виконавчого комітету25 листопада 2008 року відбулось чергове засідання міськвиконкому, яке вів перший заступник міського голови О.І.Голуб
На засіданні було розглянуто хід виконання раніше прийнятих виконавчим комітетом Первомайської міської ради рішень, а саме:
- від 15.07.03р. № 272 «Про міську програму «Вчитель» на 2003-1012 рр.»;
- протокольне рішення міськвиконкому від 22.07.2008р. № ПР-1 щодо виконання Указу Президента України «Про додаткові невідкладні заходи щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями» від 18.12.07р. № 1228;

- виконання комплексної цільової програми «Запобігання загибелі людей в надзвичайних ситуаціях техногенного та природного характеру у м.Первомайську на 2008-2010 рр.»;
Крім того, виконком затвердив акти державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом індивідуальних житлових будинків, дав згоду на проведення проектно-вишукувальних робіт на будівництво різних об’єктів та реконструкцію житла, розглянув інші питання порядку денного.
Цього ж дня відбулась нарада за участю начальників відділів та служб міськвиконкому і його самостійних структурних підрозділів, на якій обговорювались питання підготовки інформації для створення сайту виконавчого комітету Первомайської міської ради з метою відкритості та прозорості діючих органів місцевого самоврядування. Зі вступним словом до присутніх звернувся заступник міського голови з політико-правових питань Ю.Ловягін. Він відзначив, що оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування здійснюється з метою підвищення ефективності та прозорості цих органів шляхом впровадження та використання сучасних інформаційних технологій для надання інформаційних та інших послуг широким верствам населення, забезпечення її впливу на процеси, що відбуваються в регіоні. Тобто, інформаційний сайт міськвиконком створює з метою інформаційної відкритості своєї діяльності.

Тому заступник міського голови призвав присутніх своєчасно підготувати та надати необхідну інформацію в межах компетенції своїх служб, з метою розміщення на сайті повної та актуальної інформації про свою діяльність.
З інформацією про виконання розпорядження міського голови № 162 від 24 липня 2006р. «Про підготовку інформації з метою оперативного інформаційно-аналітичного забезпечення ЛОДА» виступив начальник відділу внутрішньої політики та інформації О.Кеворкянц.

Після цього начальник відділу комп’ютерного забезпечення та інформаційних технологій О.Щербакова детально розповіла про вимоги до підготовки інформацій, які розділи повинні включатися до кожного виду наданої інформації згідно з вимогами постанови КМУ від 4 січня 2002 р. № 3 «Про порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади».
Всього в нараді приймали участь 25 осіб.

26 листопада п.р. відбулась чергова 31-а сессія Первомайської міської ради п΄ятого скликання. На сессії було розглянуто понад 30 питань порядку денного.
Детальніше у наступній інформації.
Обсудить