1317
0
Вчора, 18 листопада п.р., у місті Первомайську з робочим візитом перебував голова Луганської облдержадміністрації О.М.Антіпов. Вчора, 18 листопада п.р., у місті Первомайську з робочим візитом перебував голова Луганської облдержадміністрації О.М.Антіпов.

На в΄їзді в місто Золоте губернатора області зустрічали: Первомайський міський голова Мозальов Василь Петрович, генеральний директор державного підприємства «Первомайськвугілля» Воротілін Володимир Михайлович, начальник Первомайського міського відділу УМВС України в Луганській області Ковальов Сергій Анатолійович.

Під час візиту губернатор області спільно з міським головою Мозальовим В.П. та супроводжуючими особами – начальниками відділів та управлінь взяв участь в урочистому відкритті відремонтованої будівлі Гірської багатопрофільної гімназії, де вручив холодильник, та у відкритті реконструйованої будівлі під дитячу поліклініку у місті Первомайську, де подарував медичним працівникам діагностичну установку для ультразвукового обстеження малюків дитячого віку для діагностики різних захворювань.

У місті Первомайську глава ЛОДА провів особистий прийом громадян. До нього звернулися громадяни міста Первомайська та прилеглих населених пунктів з 13 питань, в тому числі 4 колективних. Серед основних: колективне звернення мешканців селищ Нижнє та Світличне на чолі з Нижнєнським селищним головою Шопіним В.В. з питання подальшої долі соціальної сфери селища Світличне; звернення голови первинної ветеранської організації селища Тошківка Кругляка Б.М. про пільгові перевезення пасажирів; колективне звернення приватних підприємців – перевізників міста Первомайська про надання послуг з перевезення пасажирів на маршрутах загального користування; колективне звернення службовців і пенсіонерів вулиці Висоцького про незадовільне постачання води на вулицях Висоцького, Писарєва та ін.; звернення першого секретаря МК КПУ Озерової Л.М. про необхідність посилення контролю за цінами у місті Первомайську; звернення директора з економіки дочірнього підприємства «Шахтобудівельник» сільгосптовариства з обмеженою відповідальністю «Луганськовочі» Єфімова І.С. про судові позови Луганського обласного управління житлово-комунального господарства з питань оплати за виконані обсяги робіт з ремонту дахів будинків по вулиці Кім,22-28 та вулиці Макушкіна,2 м.Первомайська.

Також до глави області звернулися громадяни, віднесені до соціально-незахищених категорій: інваліди ВВВ, члени сімей загиблих військослужбовців в роки ВВВ та члени сім΄ї загиблого воїна-інтернаціоналіста Олександра Махоріна з питань надання матеріальної допомоги, та інші мешканці міста з різних невідкладних питань.
Під час прийому разом з губернатором області знаходились: Первомайський міський голова Мозальов В.П., його заступники, керуючий справами, начальник Первомайського МВ УМВС України в Луганській області Ковальов С.А., представники Луганських обласних ЗМІ, а також були запрошені начальники відділів та управлінь міськвиконкому.

Всі питання, з якими звернулися до губернатора області мешканці міста Первомайська та інших населених пунктів, були поставлені на контроль для виконання відповідними службами.

Після закінчення особистого прийому громадян О.М.Антіпов відвідав ВАТ «ПЕМЗ ім.К.Маркса» та ознайомився зі станом соціальної сфери селища Світличне.

Заступник міського голови Ю.Г.Ловягін
Обсудить