889
0

Важливим завданням відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань в м. Первомайську Луганської області  є забезпечення соціального захисту кожного потерпілого на виробництві, та членів його сім’ї. Щоб це завдання виконувалось на належному рівні, Фонд повинен мати відповідні кошти у своєму бюджеті, левову частку яких складають страхові внески роботодавців.


Для забезпечення надходження коштів до бюджету Фонду спеціалісти приймають всі необхідні міри передбачені  діючим законодавством.

На 01.01.2013р в Єдиному Державному реєстрі соціального страхування в м. Первомайську знаходиться на обліку 1174 страхувальника, в тому числі 573 юридичних та 601 фізична особа. Реєстрація здійснюється на підставі діючого Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

З метою контролю за правильністю нарахування та своєчасною сплатою страхових внесків, у 2012 році спеціалістами відділення Фонду проведено 206 перевірок суб’єктів господарської діяльності, в тому числі  140 планових та 66 позапланових. Було перевірено 23  страхувальники з високим ступенем ризику, 8 – із середнім та 109 - з незначним. За результатами перевірок було донараховано 4,3 тис. грн. страхових внесків та нараховано 2 464,4 тис. грн. пені. 


Станом на 1 січня 2013 року борги перед Фондом мають 34 страхувальника.   Сума несплачених платежів складає  25225,9 тис. грн, в тому числі:

 

- недоїмка -  19 369,0  тис. грн;

 

- несплачена пеня – 5 779,4 тис. грн.
- заборгованість по страховим внескам, пов’язана з несвоєчасною виплатою заробітної плати - 77,5 тис. грн.

Протягом  2012 року проводилась  постійна співпраця з органами місцевого самоврядування. Відділенням прийнята участь у 8 засіданнях комісії міськвиконкому з питань своєчасного і повного розрахунку по заробітній платі, погашенню недоїмки. Направлено 13 звернень по страхувальникам, які мають недоїмку зі страхових внесків до Фонду.

Всім керівниками  підприємств, які мають недоїмку до Фонду були направлені листи щодо порушення ними норм чинного законодавства.

Станом на 1 січня 2013 року до органів прокуратури для вжиття заходів прокурорського реагування було направлено 12 звернень.

За 12 місяців 2012 року  спеціалістами відділення Фонду на керівників, що порушили законодавство про соціальне страхування  було складено8 протоколів про адміністративні порушення.
 
Відділення виконавчої дирекції Фонду
соціального страхування від нещасних випадків
на виробництві та профзахворювань
в м. Первомайську Луганської області

Обсудить