822
0

Як зазначив начальник Первомайської ОДПІ Геннадій Кісельов: «У рамках проведення кампанії декларування працівники Первомайської ОДПІ намагаються створити для громадян, які заповнюють річні декларації про доходи, максимально комфортні умови.»


Так, з початком деклараційної кампанії 2013 року кожен громадянин може звернутися за консультацією до Первомайської ОДПІ за адресою вул. Свердлова,6, тел. (06455) 6-10-53, 6-47-13, або до Попаснянського відділення Первомайської ОДПІ вул. Менжинського,2б  тел.(274) 3-31-61.
 

Громадяни також можуть отримати консультаційну допомогу з питань заповнення та подання декларації в Центрах обслуговування платників податків (ЦОПП) міста Первомайська та Попаснянського району, в яких працівники надають комплекс адміністративних, інформативних  послуг для платників, у тому числі з приймання звітності від фізичних осіб, та активно роз’яснюють порядок застосування норм Податкового кодексу України. Також у сервісних центрах надаються додаткові послуги, зокрема – видача безкоштовних  бланків податкової звітності.
 

До речі, для того, щоб громадяни могли звертатися до сервісних центрів у зручний для них час з 2 січня по 1 травня 2013 року запроваджено спеціальний режим роботи податківців згідно із затвердженими графіками чергування.
 

Інформацію про порядок декларування доходів можна отримати з різноманітних джерел. На офіційному веб-порталі ДПС України та субсайті  ДПС у Луганській області створено окремий розділ під назвою „Декларування громадянами майнового стану і доходів”. Тут розміщено всі необхідні нормативно-правові акти, якими регулюється порядок оподаткування доходів фізичних осіб, форма річної податкової декларації, зразок її заповнення, консультації та коментарі з питань декларування доходів.
 

Зауважимо, що у 2013 році річну податкову декларацію про доходи за минулий рік громадяни можуть заповнювати та направляти до податкової служби через Інтернет. Це дасть можливість платникам податку на доходи фізичних осіб не відвідувати  податкову інспекцію. Для користування такою послугою платникові потрібно мати відповідне програмне забезпечення та безкоштовно отримати електронний ключ цифрового підпису. На офіційному веб-порталі податкової служби створено спеціальний банер, у якому детально пояснюється порядок заповнення декларації та її додатків.
 

«Працівники Первомайської ОДПІ завжди готові надати роз’яснення з питань декларування. Крім того, в наших сервісних центрах розміщено весь необхідний матеріал з цієї тематики, ми активно публікуємось в місцевих друкованих ЗМІ. З питань декларування випущені  тематичні брошури, пам’ятки, листівки. На сайті місцевої адміністрації відкрита сторінка Первомайської ОДПІ, де розміщена вся необхідна інформація для платників податків» - підкреслив Геннадій Кісельов.
 

Отже, для подання декларацій про майновий стан і доходи в Первомайській ОДПІ створено сприятливі умови. Сподіваємося, що громадяни, які зобов’язані подавати річну податкову декларацію про отримані у 2012 році доходи, своєчасно виконають свій громадянський обов’язок, бо своєчасно сплачені податки – це шлях до підвищення добробуту кожного. 

Источник: "Виконавчий комітет Первомайської міської ради"

Обсудить