866

У листопаді 2012 р. Центральна міська бібліотека подала заявку на участь у конкурсі «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету IV», започаткований програмою «Бібліоміст» у співпраці з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні, Молдові та Білорусі, Міністерством культури України, функцією Білла і Мелінди Гейтс.


Мета конкурсу – осучаснення українських бібліотек, утвердження іміджу публічної бібліотеки як осередку громади, підвищення соціальної ролі бібліотеки за допомогою інформаційних технологій та нових послуг, які відповідають потребам населення.
 

5 лютого 2013р. Програма «Бібліоміст» оголосила результати четвертого раунду конкурсу з організації нових бібліотечних послуг.
 

237 бібліотек із 157 населених пунктів України стали переможцями конкурсу, серед яких і Первомайська міська бібліотека для дорослих. Ця перемога стала можливою завдяки підтримці міського голови Бабія Б.В., Первомайської міської ради, відділу культури і туризму, організацій – партнерів, які підтримали участь бібліотеки у конкурсі і усвідомили, що модернізація бібліотеки стане рушійною силою в осучасненні Первомайська: громада отримає доступ до місцевих і світових новин, влада – інвестиції у соціальну сферу регіону та зворотній зв'язок з громадою, а бібліотека – розширення спектру та покращення якості послуг.
 

До кінця року бібліотека безкоштовно отримає набір комп’ютерної  техніки, яка затверджена у рамках проекту, і на її базі запрацює безкоштовний Центр вільного доступу до Інтернету.
 

Колектив бібліотеки пишається участю у конкурсі, дякує всім, хто її підтримував і має надію на подальше партнерство з місцевою владою в питаннях реформування бібліотечних закладів та виконання фінансових зобов’язань, які були прописані у кошторисі підготовки до проекту.Источник: "Виконавчий комітет Первомайської міської ради"

Обсудить


Показать комментарии...