895
0

Закон України «Про загальнообов’язкове державне соціальне  страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності», передбачає перерахування  щомісячних страхових виплат у разі зростання у попередньому календарному році середньої заробітної плати у галузях національної економіки.  Таке перерахування здійснюється щорічно з 1 березня наступного року.

Крім того, на виконання доручення Президента України В.Ф.Януковича від 15.03.2012р «Щодо забезпечення  послідовного впровадження державної соціальної політики щодо підвищення стандартів життя» у 2012р було проведене поетапне осучаснення призначених у минулі роки страхових виплат потерпілим та членам їх сімей.

Таким чином з 1 березня 2012р відділенням ВД ФССНВ у м.Первомайську було здійснено перерахунок щомісячних страхових виплат трьома єтапами:

перший- згідно ч.2 ст.29 Закону України №1105-ХІV та постанови правління Фонду від 01.03.2012р №4, з урахуванням встановленого коефіцієнта росту номінальної заробітної плати, у результаті якого підвищено щомісячні страхові виплати на 17,6%.

- другий- згідно Постанови правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від30.03.2012р №15 «Про проведення перерахунку щомісячних страхових виплат потерпілим та членам їх сімей у 2012 році».

-третій - згідно Постанови правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від21.09.2012р №31 «Про проведення перерахунку щомісячних страхових виплат потерпілим та членам їх сімей у 2012 році».

Ці перерахунки осучаснили щомісячні страхові виплати, суми яких були визначені в залежності від року їх призначення.
Перерахування щомісячних страхових виплат у 2012р проведене тричі вперше, з метою підвищення соціального захисту потерпілих на виробництві та членів їх сімей.  
 
Источник: Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у м.Первомайську Луганської області 

Обсудить