1291
0
3 листопада п.р. міський голова Мозальов В.П. провів розширену апаратну нараду за участю міських та селищних голів, керівників державних та правоохоронних органів, начальників відділів та служб виконкому і його самостійних структурних підрозділів, керівників комунальних підприємств, представників ЗМІ, на якій було розглянуто низку невідкладних питань щодо забезпечення нормальної життєдіяльності міста.
Робота   Первомайської  міської ради  та її виконавчого комітету3 листопада п.р. міський голова Мозальов В.П. провів розширену апаратну нараду за участю міських та селищних голів, керівників державних та правоохоронних органів, начальників відділів та служб виконкому і його самостійних структурних підрозділів, керівників комунальних підприємств, представників ЗМІ, на якій було розглянуто низку невідкладних питань щодо забезпечення нормальної життєдіяльності міста.

З інформацією про стан справ з опаленням об’єктів соціальної сфери міст Первомайська, Золоте, Гірське та завданнях, поставлених головою Луганської обласної державної адміністрації О.М.Антіповим на нараді 3 листопада 2008р., виступив міський голова Мозальов В.П.

В своєму виступі міський голова Мозальов В.П. довів до відому присутніх ке-рівників комунальних служб, соціальної сфери, житлово-комунального господарства пе-релік невідкладних завдань, поставлених головою Луганської облдержадміністрації О.М.Антіповим, а саме: до 6 листопада п.р. заключити угоди та мати ліміти, 100% погасити борги, забезпечити твердим паливом всіх шахтарів, скласти прогнози проплат за енергоносії, а також щоденно інформувати губернатора області та відповідні служби за напрямками про стан справ у місті.

Про готовність міського господарства, закладів освіти та охорони здоров’я до-повіли начальники відповідних служб Сєнной В.Г., Фомічов А.В., Сухов М.О., міський голова м.Гірське Вольвач В.П.

На нараді також піднімались питання проведення осінньої акції з озелення та упо-рядкування міста і прилеглих населених пунктів, святкового оформлення міст та селищ, вітрин, фасадів підприємств всіх форм власності, житлових будинків та об’єктів торгівлі в період новорічних свят, стану справ з наповненням бюджету, розглянуто інші невід-кладні питання.

З метою санітарного очищення та упорядкування території міста 8 листопада було прийнято рішення провести загальноміський суботник з висадкою дерев та кущів.
Обсудить