1345
0
До міськвиконкому надійшло повідомлення від першого секретаря Первомайсько-го міського комітету КПУ Озерової Л.М. про проведення 7 листопада п.р. з 10.00 до 11.00 мітингу мешканців міста з нагоди 91-ї річниці Великої Жовтневої Соціалістичної ре-волюції. До міськвиконкому надійшло повідомлення від першого секретаря Первомайсько-го міського комітету КПУ Озерової Л.М. про проведення 7 листопада п.р. з 10.00 до 11.00 мітингу мешканців міста з нагоди 91-ї річниці Великої Жовтневої Соціалістичної ре-волюції.

Місце проведення мітингу – площа ім.В.І.Леніна.

Передбачувана кількість учасників - до 300 осіб.

Відповідальність за проведення мітингу покладена на першого секретаря Перво-майського міського комітету Компартії України Озерову Л.М. (м.Первомайськ, вул.Московська,44), другого секретаря МК КПУ Кравченка В.Д. (м.Первомайськ, вул.Ізвєсткова,37/2), та членів бюро Петрову О.М. (сел.Тошківка, вул.Пролетарська,3), Корж А.М. (м. Первомайськ, вул.Степна, 156).

Цього ж дня делегація жінок міста на чолі з головою Президії міської ради жінок Фомічовою М.І. (всього 14 осіб) прийме участь в обласній жіночій Асамблеї, яка від-будеться в Національному Українському музично-драматичному театрі м.Луганська
Обсудить