1365
0
Не встигли справити новосілля, як будинок пішов під землю. У Первомайську на Луганщині провалилися два поверхи житлової будівлі. В той момент удома були дві родини. Люди ледь встигли вибігти на вулицю як упав дах, потягнувши за собою цілий під'їзд.
У Первомайську частково провалився житловий будинокНе встигли справити новосілля, як будинок пішов під землю. У Первомайську на Луганщині провалилися два поверхи житлової будівлі. В той момент удома були дві родини. Люди ледь встигли вибігти на вулицю як упав дах, потягнувши за собою цілий під'їзд.

Будинку, який ледь не поховав під собою жителів 12-ти квартир, півстоліття. Але міська влада тільки-но роздала квартири у ньому. Одну із них отримала вчителька Любов Назінкіна. Жінка чекала на власне житло кілька років, коли її мрія здійснилася - взяла кредит на ремонт. Разом із чоловіком вставили нові вікна, провели автономне опалення, завезли меблі. Тепер дякують Богові, що не встигли заселитися у відремонтоване помешкання.

Стіни будинку руйнувалися кілька днів. Коли почала прогинатися підлога, жителі звернулися до ЖЕКу - там порадили почекати. Те, що залишилося від споруди, вже оглянула комісія міськради. І дійшла висновку - друга частина будівлі не впаде, а зруйновану можна відновити.

Мешканці зруйнованих квартир переїхали до родичів — тимчасових помешкань їм не запропонували, та й коли відремонтують будинок, невідомо. Фахівців, які б взялися за ремонт, поки-що в місті не знайшлося, як і коштів. Тим часом не хочуть вже жити в аварійному будинку і мешканці сусіднього під'їзду, який наразі тримається, кажуть - бояться за власне життя.

Обсудить